Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
udzielanie informacji paszportowej, obsługa klienta, układanie paszportów w ciągu alfabetycznym w depozycie, faksowanie, kserowanie dokumentacji paszportowej, wykonywanie innych czynności zleconych przez opiekuna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: obsługa pakietu Office, rzetelność, komunikatywność, chęci rozwoju, organizacji pracy, komunikacji, współpracy, orientacja na klienta.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu