Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2971
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie/ wyższe; znajomość obsługi urządzeń biurowych; zakres obowiązków: kserowanie akt sprawy, sporządzanie przeglądów dokumentacji znajdującej się w aktach sprawy; doręczenia i ekspedycja korespondencji; obsługa urządzeń biurowych; sporządzanie projektów pism urzędowych; zakładanie akt sprawy; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach