Pracownik biurowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1525
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Lędziny

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, wysoka kultura osobista, kreatywność,...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie lub wyższe; obsługa komputera; zakres obowiązków: zakładnie okładek dla spraw wpływających do wydziału; sporządzanie i przygotowywanie do wysyłki wezwań i zawiadomień...

Więcej informacji
07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Brudzowice

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zajmowanie się dokumentacją i korespondencją, obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner), odbieranie połączeń telefoncznych, wystawianie faktur i obsługa programu magazynowego, monitorowanie płatności faktur i...