Pracownik biurowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0137
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

02 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: S-3 Personal Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację dobra znajomość pakietu MS Office telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami w języku niemieckim dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i...

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Przedsiębiorstwo: Bowim S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

obsługa dedykowanego programu komputerowego magazynowo-sprzedażowego oraz procesów wystawiania dokumentów i obsługi klienta. Uwaga! Praca 3 zmianowa / 5 dni w tygodniu wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera i pakietu Office, znajomość obsługi...