Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/23/2440
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac remontowo-budowlanych: malowanie, gładzie, sucha zabudowa, tynkowanie, docieplania budynków - praca na wysokościach, brukowanie i inne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie preferowane zasadnicze zawodowe. Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to wymóg konieczny. Mile widziane umiejętności w zakresie prac remontowo-budowlanych: sucha zabudowa, docieplenia budynków

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach