Pracownik ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0010
OBOWIĄZKI:

prowadzenie spraw kadeowo-płacowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD


Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

02 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: AGATA Spółka Akcyjna

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Twój zakres obowiązków Prowadzenie akt osobowych, w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy, Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie), Rozliczanie czasu pracy...

Więcej informacji
31 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: BetaMed S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

sporządzanie dokumentacji kadrowej wprowadzanie danych do systemu kadrowego ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich rozliczanie delegacji sporządzanie raportów i analiz kadrowych ścisła współpraca z działem płac i księgowości...

Więcej informacji
30 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Moveo HR

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska: samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników, w tym ewidencji czasu pracy, sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, oraz sprawozdań do GUS, obsługę systemu kadrowo-płacowego w związku z naliczaniem wynagrodzeń,...

Więcej informacji