Pracownik fizyczny, kontrolowanie jakości, pomoc przy produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna. kontrola jakościowa wyrobów gotowych, surowców i półproduktów,odbiór i kontrola wykonania prac zgodnie z dokumentacją techniczną,dobór techniki pomiaru do danego detalu,nadzór jakościowy nad produkcją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: praca pod presją czasu

Wymagania inne:

[Inne] : Często praca w delegacji na terenie całego kraju.miejsce pracy: siedziba pracodawcy ul. Rynek 3/4, 44-100 Gliwice oraz teren Polski wg. zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach