Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Pyrzowice
Numer: StPr/24/0076
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym -zima odśnieżanie.umowa -zlecenie na 1 miesiąc z możliwością nawiązania stałej współpracy -umowa o pracę.Praca na trzy zmiany:I 6:00 do 14:00II 14:00 do 22:00III 22:00 do 6:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat.Bchęć do pracy

Miejsce pracy:

Pyrzowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie