Pracownik Magazynowy / Operator wózka widłowego

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zakres obowiązków
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • praca na magazynie chłodniczym
  • administrowanie gospodarką magazynową
Wymagania
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Pracodawca oferuje
  • umowę o pracę
  • bony świąteczne
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • imprezy okolicznościowe
  • "wczasy pod gruszą"
  • dofinansowanie do nauki języków