Pracownik magazynu

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 35/8/2023
OBOWIĄZKI:
- praca przy załadunku i rozładunku towarów,- fizyczna obsługa ładunków,- skanowanie paczek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat B lub uprawnienia na wózki widłowe UDT


Wymagania inne:

chęć do pracy, praca w systemie 3 zmianowym,

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Podobne oferty

24 Września 2023

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

przyjęcie, rozładowanie i załadowanie samochodów z paczkami kurierskimi, sortowanie przesyłek, przygotowanie paczek do załadunku - pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet, drobne czynności porządkowe Wymagania inne: motywacja do pracy,...

Więcej informacji
24 Września 2023

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Praca przy kompletowaniu zamówień (branża motoryzacyjna)2 zmiany 6-14 i 14-22 Wymagania inne: chęć do pracy, systematyczność, zaangażowanie,

Więcej informacji
22 Września 2023

Przedsiębiorstwo: Bowim S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Zakres obowiązków: Rozładunek towarów i umieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami Załadunek towarów Obsługa wózka widłowego Przygotowanie towarów do wydania Sprawdzanie zgodności dostaw i weryfikacja dokumentów Dbanie o porządek w magazynie...

Więcej informacji