Pracownik magazynu

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz uprawnienia UDT min. II WJO? Praca w systemie trzyzmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu? Zależy Ci na szybkim procesie rekrutacji, pewnym pracodawcy i długookresowym zatrudnieniu?  Zadzwoń do nas lub prześlij CV, a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty dotyczącej pracy na terenie gliwickiej strefy ekonomicznej.
Miejsce pracy: Gliwice

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem - PIERWSZA UMOWA NA ROK
  • wynagrodzenie podstawowe przez pierwszy miesiąc 5400,00 zł brutto, po miesiącu próbnym stawka podstawowa 5600 brutto
  • premie półroczne
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku oraz w soboty w systemie dwuzmianowym
  • możliwość korzystania z pakietów i rabatów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość awansu i rozwoju
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji- komunikacją miejską liniami 186, 259, 280, 699- dogodny dojazd z centrum Gliwic, osiedli Waryńskiego, Wojska Polskiego, Stare Gliwice, Zatorze, Sośnica, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś; oraz Zabrza- m.in. Osiedle Młodego Górnika, Biskupice, Centrum, Maciejów; lub własnym samochodem- bezpośredni zjazd z DK88.
zadania
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek materiałów
  • zapewnienie płynności dostaw części między produkcją a magazynem
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP oraz instrukcji wewnętrznych
oczekujemy
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT - warunek konieczny (kat. min. II WJO)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zaangażowania i chęci do nauki
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwe zatrudnienie bez doświadczenia)