Pracownik myjni ręcznej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik myjni ręcznej
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0230
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: brak wymagań, dokładność, uczciwość; zakres obowiązków: mycie szyb, odkurzanie wnętrza samochodów, mycie karoseri; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

27 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Pomoc przy hodowli drobiu, dbanie o stanowisko pracy, łapanie oraz transportowanie drobiu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji
27 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Toszek

PROSTE PRACE WYKONYWANE W LASACH Wymagania konieczne: Uprawnienia: sprawność fizyczna Wymagania inne: [Inne] : miejsce pracy: ul. Konopnickiej 65, 44-180 Toszek, oraz na terenie całej PolskiUMOWA ZLECENIE 30 GODZIN MIESIĘCZNIE

Więcej informacji
27 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

1. utrzymanie ładu i porządku w pomieszczeniach budynku oraz w jego otoczeniu,2. stosowanie sie do instrukcji i zarządzeń wewnętrznych,3. oszczędne i racjonalne gospodarowanie powierzonymi środkami, materiałami i sprzętem,4. utrzymanie w należytym stanie...

Więcej informacji