Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0049
OBOWIĄZKI:
ochrona fizyczna osób i mienia.Równoważny system pracy, 2 zmiany (7.00-19.00, 19.00-7.00), praca również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

14 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Miejsce pracy: śląskie / Lubliniec

-Kontrola ruchu osobowego, -Dozorowanie budynku sądu, -Realizacja zapisów,-Umowy ochrony sądu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony prowadzonej przez Komendanta Głównego...

Więcej informacji
04 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

•Nadzór bezpośredni •Obsługa systemu monitorującego •Raportowanie przebiegu służby •Współpraca z kierownictwem sklepu •Reagowanie na systemy alarmowe Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejetnośc pracy w zespole Wymagania inne: Wysoka kultura...

Więcej informacji
31 Stycznia 2024

Przedsiębiorstwo: Dussmann Polska Sp.z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

OFERUJEMY: TERMINOWE WYPŁATY! Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi, Wsparcie Zespołu i przełożonego, Możliwość rozwoju w strukturach organizacji. WYMAGANIA: Wymagane zaświadczenie o niekaralności, Znajomość obsługi komputera, Znajomość obsługi...

Więcej informacji