Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Bieruń
Dussmann Polska Sp. z.o.o  zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy : Bieruń

Praca zmianowa  według grafiku w godz. 7/19, 19/7, 14/22.  Do ustalenia
OFERUJEMY:
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
WYMAGANIA:
  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności,
  • Znajomość obsługi  komputera,
  • Znajomość obsługi urządzeń technicznych  centrali  ppoż. mile widziane,
  • Mile widziane Doświadczenie pracy w ochronie.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa posterunku pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie
  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych
  • Raportowanie pracy

Podobne oferty

14 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Miejsce pracy: śląskie / Lubliniec

-Kontrola ruchu osobowego, -Dozorowanie budynku sądu, -Realizacja zapisów,-Umowy ochrony sądu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony prowadzonej przez Komendanta Głównego...

Więcej informacji
04 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

•Nadzór bezpośredni •Obsługa systemu monitorującego •Raportowanie przebiegu służby •Współpraca z kierownictwem sklepu •Reagowanie na systemy alarmowe Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejetnośc pracy w zespole Wymagania inne: Wysoka kultura...