Pracownik produkcji aluminiowej ślusarki

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1246
OBOWIĄZKI:

- praca na produkcji stolarki aluminiowej - składanie konstrukcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka), pracowitość, sumienność, dobra organizacja pracy,

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach