Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik produkcji stolarki aluminiowej
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1164
OBOWIĄZKI:

- praca na produkcji stolarki aluminiowej - składanie konstrukcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, obsługa podstawowych elektronarzędzi, sumienność, dobra organizacja pracy, pracowitość,

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

- praca na produkcji stolarki aluminiowej - składanie konstrukcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie, obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka), pracowitość, sumienność, dobra organizacja pracy,

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Paczyna

prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

- praca na produkcji stolarki aluminiowej- składanie konstrukcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie, obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka), pracowitość, sumienność, dobra organizacja pracy,

Więcej informacji