Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/23/0714
OBOWIĄZKI:
- Kontrola produkcji na magazynie- Przyjmowanie zamówień od klientów- Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniem tj. stal lista, wz, itp- Obsługa maszyny zbrojarskiejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok 13 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt, godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe. Przeszkolenie przez Pracodawcę, praca na produkcji, obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych