Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00. Umowa miesięczna-agencyjna, przedłużana co miesiąc. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich