Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola jakości klamek okiennych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność i dobra kondycja fizyczna
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się szlifierką tarczową ręczną
Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyny odlewniczej

Wymagania inne:

Umiejętność montażu, nakładania powłok oraz kontroli jakości klamek okiennych, umiejętność obsługi pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej