Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0046
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty

17 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, doświadczenie: brak wymagań, zakres obowiązków: przygotowywanie kawy, dwie zmiany, miejsce pracy: Gliwice; Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej informacji
07 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

1. organizowanie pracy kawiarni, zaopatrzenie w towary, sprzęty i środki,2. prowadzenie dokumentacji,3. terminowe dokonywanie roliczeń kasowo-księgowych,4. prawidłowe zabezpieczenie pomieszczenia, towarów, sprzętów oraz gotówki,5. prowadzenie bieżącej...

Więcej informacji
06 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:

Więcej informacji