Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0858
OBOWIĄZKI:
Praca z pacjentem w szpitalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pracownik socjalny


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunek pracownik socjalny. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

13 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. OPS w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 16, Kontakt: 77 463 08 91, e-mail: awozniak@opsstrzelce.pl Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Praca...

Więcej informacji
07 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

Praca z pacjentem w szpitalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pracownik socjalny Wymagania inne: Wymagane wykształcenie wyższe kierunek pracownik socjalny. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Więcej informacji
07 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Warunki pracy Stanowiska pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na II i VII piętrze budynku przy ul. Powstańców 41A. Budynek Urzędu wyposażony jest w windy osobowe oraz pomieszczenia sanitarne dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością....

Więcej informacji