Pracownik sprzątający

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: 56/10/2022
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek i czystość pomieszczeń w szpitalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Chęć do pracy, rzetelność, sumienność, pełnoletność.

Miejsce pracy:

Pyskowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy. Godziny pracy do uzgodnienia.Wymagany orzeczony stopień o niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie podstawowe, orzeczony stopień o...

Więcej informacji
07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice

Sprzątanie obiektów po budowie.

Więcej informacji
07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i sanitariatów.Praca od poniedziałku do piątku od godziny 15.00.Oferta wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Więcej informacji