Pracownik usług czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracownik usług czystości
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1031
OBOWIĄZKI:
Praca pod opieką koordynatora polegająca na dbaniu o czystość w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych i sanitariatach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 655,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Sprzątanie powierzchni biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Punkt Pośrednictwa Pracy Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

wykonywanie prac porządkowych na terenie zewnętrznym w Strefie Ekonomicznej

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Sprzątanie pomieszczeń, korytarzy, sanitariatów. Wymagania inne: Umiejętność sprzątania.

Więcej informacji