Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1696
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, mycie korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń socjalnych, WC, tarasu, okresowe mycie okien, i mycie balustrad,Praca od poniedziałku do piątku - od godziny 6:00 - 8:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, sprawność psycho-fizyczna; praca wymagająca sprawności fizycznej, znajomość zasad czyszczenia różnych powierzchni, znajomość środków czyszcząco dezynfekujących, doświadczenie na stanowisku sprzątaczki mile widziane, dobry stan zdrowia i dobra sprawność fizyczna, osoba sumienna, dokładna i mająca chęci do pracy, mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku .

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 830,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu