Pracownik wylęgarni drobiu

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Wieszowa
Numer: StPr/22/1215
OBOWIĄZKI:
Selekcjonowanie jaj i umieszczanie ich w inkubatorze, monitorowanie przebiegu procesu lęgowego, przygotowywanie piskląt do dystrybucji, przyjmowanie dostaw jaj, prowadzenie kart parametrów, świetlenie jaj, utrzymywanie czystości miejsca pracy, przestrzeganie przepisów BHP, p.poż i sanitarnych w celu uniknięcia chorób odzwierzęcych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca w weekendy i dni wolne od pracy.

Miejsce pracy:

Wieszowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach