Pracownik/pomocnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0740
OBOWIĄZKI:
Firma Sar Recykling Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko pomocnik ogólnobudowlany w sortowni szkła w Siemianowicach Śląskich (Michałkowice).Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się wykonywaniem zadań w prostych pracach remontowo budowlanych.Wszelkiego rodzaju naprawy na naszej nieruchomości tj.:- Prace konserwatorskie- Uzupełnianie oszklenia hali- Stawianie płotów betonowych oraz segmentowych, uzupełnianie paneli- Naprawy pojemników do przewożenia odpadów- Drobne prace wodno-kanalizacyjne- Pomoc przy wykonywaniu posadzek- Koszenie trawy, odśnieżanieWymagania:- Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań,- Wykazywanie inicjatywy- Punktualność,- Dobrej organizacji pracy,- Umiejętność pracy w zespole,- Komunikatywność,- Brak nałogów.Dodatkowe atuty:- uprawnienia na Wózki widłowe,- układanie kostki brukowejPracodawca oferuje:- Dobre warunki pracy- Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,-Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę,- Praca pięć dni w tygodniu na jedną zmianę,- Dofinasowanie do karty Multisport,- Dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie,- Ubezpieczenie grupowe,Możliwość rozwoju zawodowego po zdobyciu uprawnień na UTB, ciężki sprzęt budowlany,Zatrudnienie na pełny etat, również możliwe pół etatu,Premia uznaniowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania:- Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań,- Wykazywanie inicjatywy- Punktualność,- Dobrej organizacji pracy,- Umiejętność pracy w zespole,- Komunikatywność,- Brak nałogów.Dodatkowe atuty:- uprawnienia na Wózki widłowe,- układanie kostki brukowej

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich