Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1633
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie telefonicznie rezerwację hali. Prowadzenie ręcznego grafiku wynajmu powierzchni sportowych. Organizacja szatni. Obsługa centrali telefonicznej. Wydawanie kluczy do pomieszczeń biurowych. Obsługa monitoringu.Praca na 2 zmiany w godzinach 6-14,14-22 - równoważny czas pracy.Zastępstwo przez okres ok. 4 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, miła aparycja

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu