Referent - archiwum zakładowe - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/23/0071
OBOWIĄZKI:
staż w archiwum zakładowym, porządkowanie, przechowywanie, zabezpieczanie i prowadzenie ewidencji przejmowanych dokumentacji wg kategorii akt w podziale na dokumentację medyczną i niemedyczną, udostępnianie dokumentacji osobom i podmiotom uprawnionym zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i standardami postępowania obowiazujacymi w szpitalu, prowadzenie bieżącej ewidencji udostępnianej dokumentacji/akt i stanu udostępnionej dokumentacji archiwalnej, kserowanie i potwierdzanie za zgodność z oryginałem kopii dokumentacji medycznej i inne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie