Referent/stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/23/0074
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie do systemów pism, deklaracji, zeznać rocznych;- ewidencjonowanie zajęć wierzytelności;- ewidencjonowanie aktów notarialnych;- pomoc w prowadzeniu spraw organizacyjnych;- przygotowanie i wysyłka korespondencji;- archiwizacja dokumentów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

staż FP 6 miesięcybrak gwarancji zatrudnieniaI zmiana 07:00-15:00miejsce odbywania stażu: Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej, ul. Kokotek 6, 41-700 Ruda Śląska.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej