Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/22/2439
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie szalowań i rusztowań; murowanie; tynkowanie; wylewanie stropów; prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku; praca na wysokości w budownictwie; praca w grupie

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie