Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0553
OBOWIĄZKI:
-prace budowlane,-prace wykończeniowe (gładzie, malowanie, tynki, itp.),-proste prace stolarskie (w tym stolarka okienna i drzwiowa),-prace glazurnicze,-proste prace ziemne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, praca na wysokości, obsługa maszyn budowlanych (dodatkowy atut)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej