Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/22/1115
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 14:00-22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Dokonywanie napraw i usuwanie usterek na obiektach i terenach należących do MGW. Utrzymywanie zieleni w należytym stanie (koszenie trawników, grabienie liści, podlewanie, plewienie). Prace porządkowe (np. zamiatanie chodników, opróżnianie koszy naśmieci...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa

Dbałość o czystość zwierząt i zagród, usuwanie obornika i gnojowicy, czyszczenie i odkażanie pomieszczeń, karmienie, pojenie, dozór nad zwierzętami, pakowanie, załadunek, rozładunek, przetrzeganie przepisów BHP i p.poż, sanitarnych w celu uniknięcia...