Robotnik magazynowy/czynności magazynowe

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0057
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu; prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu; prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie; transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu,sporządzanie dokumentacji magazynowej; zgłaszanie braków w stanach magazynowych; dbanie o porządek i czystość w magazynie;[Godzina zakończenia pracy] : 06:00[Zakwaterowanie | wyżywienie] : Pracownik i agencja pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Chęć do pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu