Robotnik porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Robotnik porządkowy
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0915
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykonywanie prac porządkowych, koszenie trawy, grabienie liści.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

21 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-Dokładanie i systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz sanitariatów, sprzątanie korytarzy w obrębie pomieszczeń biurowych oraz sal, zamiatanie i mycie podłóg, mycie oraz wycieranie kurzu w meblach i na meblach, gablotach, biurkach, stołach,...

Więcej informacji
20 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

utrzymanie czystości w pomieszczeniach na terenie obiektu sportowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagania: wykształcenie podstawowe/zawodowe.

Więcej informacji
20 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, toalet, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.30, wynagrodzenie godzinowe brutto. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji