Samodzielna księgowa/księgowy (księgi rachunkowe)

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw finansowo- księgowych (głównie ksiąg rachunkowych).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich