Samodzielny specjalista do spraw produkcji i sprzedaży drewna opałowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/23/1396
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie drewna do sprzedaży, cięcie i łupanie drewna, układanie w stosy,Sprzedaż drewana, pozyskanie klienta i fizyczna sprzedaz klientowi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie w pracy z drewnem, robotach leśnych, ogrodniczych, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, umiejętność planowania własnej pracy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach