Samodzielny specjalista do spraw produkcji i sprzedaży drewna opałowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1955
OBOWIĄZKI:
organizacja dostaw drewna, sprzedaż drewna opałowego, fizyczne cięcie i łupanie drewna piło-łuparką, układanie drewna gotowego w skrzynio-paletach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie mile widziane leśnictwo lub rolnictwo, prawo jazdy kat B, doświadczenie w drobnych pracach remontowo-budowlanych, doświadczenie w ogrodnictwie/rolnictwie/leśnictwie,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach