Sekretarka - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Sekretarka - staż
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1295
OBOWIĄZKI:

odbiór poczty tradycyjnej i elektronicznej, obsługa kserokopiarki, prowadzenie grafiku spotkań

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Budowlane

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

pomoc w obsłudze sekretariatu zarządzanie korespondencją, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji, inne prace zlecone przez przełożonego. wykształcenie wyższe, sprawna obsługa MS Office, umiejętność pracy w zespole,...

Więcej informacji
02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy. Wykształcenie: średnie/ wyższe; znajomość MS Officie, komunikatyna znajomość jęz. angielskiego, operatywność; zakres obowiązków: obsługa korespondencji, przygotowywanie pism,...

Więcej informacji
24 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Prowadzenie księg notarialnych, archiwizacja dokumentów, obsługa sekretariatu, przyjmowanie i obsługa klientów, obsługa programu Rejnet, pisanie aktów notarialnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie...

Więcej informacji