Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/23/0038
OBOWIĄZKI:
naprawa, serwis i przegląd urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, diagnozowanie usterek
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w chłodnictwie, sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi, umiejętność naprawy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, przeprowadzania przeglądów i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, umiejętność diagnozowania usterek, miele widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia FGAZ

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie