Ślusarz/ spawacz/ monter

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Ślusarz/ spawacz/ monter
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1176
OBOWIĄZKI:
posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe , uprawnienia spawalnicze

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 536 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-prace demontażowo-montażowe konstrukcji, -prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.), -prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji) -palenie i przepalanie wyrobów pochodzenia hutnicznego, -proste prace...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-prace demontażowo-montażowe konstrukcji,-prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.),-prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji)-palenie i przepalanie wyrobów pochodzenia hutnicznego,-proste prace...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-prace demontażowo-montażowe konstrukcji,-prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.),-prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji)-palenie i przepalanie wyrobów pochodzenia hutnicznego,-proste prace...

Więcej informacji