Spawacz elektryczny

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

Opis stanowiska

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawacza metodą MIG, MAG 135 (spawanie doczołowe BW, pachwinowe FW pozycje: PF, PE, PD)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Sumienność, rzetelność , zaangażowanie
  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego - mile widziane

Oferujemy

Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, Dodatkowy dzień wolny od pracy, Doładowanie karty przedpłaconej dwa razy w roku, Prywatna opieka medyczna (LUX MED), Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci

Etapy rekrutacji:

  • Aplikacja online.
  • Rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie rekrutacyjne.
  • Wynik rekrutacji.
  • Witamy w DB Cargo Polska.