Spawacz - Monter konstrukcji stalowych

MARAT sp. z o.o. jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu.

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
OPIS STANOWISKA:
  • spawanie metodą 135/141
  • montaż konstrukcji stalowych
CO OFERUJEMY:
  • pełen etat (40h/tydzień)
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • podstawowa opieka medyczna
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • owocowo – warzywne czwartki
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • doświadczenie w spawaniu również cienkich blach
  • umiejętności czytania rysunku technicznego