Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Spawacz
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1216
OBOWIĄZKI:
-prace ogólno-spawalnicze,-spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych,-spawanie elementów konstrukcyjnych,-prace ślusarsko-warsztatowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, praca na wysokości, spawanie metodą TIG141 lub MAG135

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej