Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/22/3294
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: brak wymagań; prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: przygotowywanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów, planowanie strategii, fakturowani; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw marketingu i handlu
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach