Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0799
OBOWIĄZKI:
specjalista ds sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

16 Września 2024

Przedsiębiorstwo: GRACE PRO SP. Z O.O.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Czym będzie się zajmować osoba zatrudniona na tym stanowisku? Będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy; Reprezentuje firmę na rynku; Monitoruje rynek Prowadzi i koordynuje działania promocyjne na przydzielonym terytorium; Rozwija wizerunek firmy...

Więcej informacji
15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Concentrix

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Dołącz do naszego zespołu i obsługuj klientów znanej marki odzieżowej wykorzystując różnorodne kanały komunikacji, takie jak telefon, email, media społecznościowe i chat na żywo. W niedziele ograniczamy obsługę do chatu. Pracujemy 5 dni w tygodniu, z...

Więcej informacji
15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Concentrix

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Dołącz do naszego zespołu i obsługuj klientów znanej marki odzieżowej wykorzystując różnorodne kanały komunikacji, takie jak telefon, email, media społecznościowe i chat na żywo. W niedziele ograniczamy obsługę do chatu. Pracujemy 5 dni w tygodniu, z...

Więcej informacji