Specjalista ds. kadrowych

Ogłoszenie numer: 7647552, z dnia 2022-10-31

DROGMOL sp. z o.o. sp. k. to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Istniejemy na rynku w branży drogowej od 1988 roku. Od tego okresu realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju i sukcesywnie inwestujemy w bezcenny kapitał ludzki oraz szerokie zaplecze techniczne. Działania te pozwoliły zbudować dobrze postrzeganą, cenioną i silną markę DROGMOL.

Miejsce pracy: Pyrzowice

Opis stanowiska

  • kompletowanie, przygotowywanie i sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy;
  • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie rozliczania płac i obsługi ubezpieczeń ZUS;
  • obsługa ubezpieczenia grupowego oraz obsługa PPK
  • weryfikacja czasu pracy (nieobecności, urlopy), prowadzenie rocznych ewidencji czasu pracy;
  • kontrola terminowości badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników;
  • współpraca i wsparcie Zarządu w sprawach związanych z procesami HR.

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata  na pokrewnym stanowisku;
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy;
  • dobra znajomość MS Excel;
  • dobra organizacja pracy i praca zespołowa;
  • asertywność samodzielność w działaniu;
  • chęć do dalszego rozwoju i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych;
  • przyjazną atmosferę  i nowoczesne narzędzia pracy;
  • samodzielną i interesującą pracę w renomowanej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz zaangażowania - ustalane zawsze indywidualnie w trakcie rozmowy z kandydatem.