Specjalista ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1998
OBOWIĄZKI:
Obsługa księgowo-podatkowa podatników oraz obsługa programów komputerowych z tego zakresu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie licencjat z kierunku rachunkowość lub kierunku pokrewnego (finanse, ekonomia). Doświadczenie nie jest wymagane. Znajomość obsługi komputera. Przyswajanie wiedzy z zakresu księgowo-podatkowego. Znajomość w zakresie podstawowym MS Office. Praca w zespole.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach