Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie numer: 7647798, z dnia 2022-11-07

BetaMed S.A. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • administrowanie strony internetowej spółki
  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Tik Tok, LinkedIn)
  • tworzenie kampanii reklamowych
  • tworzenie grafik
  • optymalizacja strony internetowej (SEM i SEO)
  • zarządzanie materiałami marketingowymi
  • organizacja wydarzeń prospołecznych
  • udział w targach, konferencjach marketingowych
  • wykonywanie innych zadań z zakresu działu marketingu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane związane z marketingiem, PR lub pokrewne
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress
  • znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego
  • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programów graficznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży medycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy.