Specjalista ds. rekrutacji w terenie

DGP Security Partner sp. z o.o.– lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu,
poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: DGP-53-01-2024

Obszar działania : Polska

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów  do pracy w branży ochrony osób i mienia w terenie,
  • samodzielne i bezpośrednie dotarcie do kandydatów,
  • realizacja wyznaczonych celów rekrutacyjnych w terenie,
  • współpraca z urzędami , organizacjami, stowarzyszeniami, fundacjami,
  • zapewnienie ciągłości pracy na kontraktach,
  • wsparcie przy wdrożeniach nowych kontraktów,
  • przygotowanie raportów dotyczących przeprowadzonych procesów rekrutacji.
Nasze oczekiwania:
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • gotować do częstych podróży służbowych i pracy w terenie,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie i otwarta komunikacja,
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz duża samodzielność w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera – pakietu Ms Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w  oparciu  o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy – samochód służbowy, laptop, telefon
  • współpraca w dłuższej perspektywie czasowej.
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest https://www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/