Sprzątaczka biurowa

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 51/10/2023
OBOWIĄZKI:
-sprzątanie pomieszczeń socjalnych i biurowych-bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

chęć do pracy, ukończony 18 r.ż., dokładność, sumienność i rzetelnośćzaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 26 do 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Podobne oferty

22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Zapewnienie porządku i czystości powierzchni magazynowych, pomieszczeń biurowych, szatni, sanitariatów min.: zamiatanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, opróżnianie koszy na śmieci, reagowanie na bieżące potrzeby w zakresie czystości, zgłaszane przez...

Więcej informacji
22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

- prace utrzymanie czystości w wyznaczonych przestrzeniach Jednostki obsługiwanej, prace porządkowe w pomieszczeniach Jednostki obsługiwanej polegającej między innymi na opróżnianiu pojemników na odpady komunalne w sprzątanych pomieszczeniach, sprawdzanie...

Więcej informacji
22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Praca pod opieką koordynatora polegająca na dbaniu o czystość w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych i sanitariatach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Ważne orzeczenie o stopniu umiarkowanym- symbol: O2P, 12C lub 01U...

Więcej informacji